تهران| پلمب ۳۷ خانه مجردی در اطراف میدان امام حسین (ع)/ سکونت معتادان و سارقان در منازل مذکور

اجتماعی

به گزارش سرویس خبری ایران:

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار کیوان ظهیری پیش از ظهر امروز در حاشیه پلمب خانه‌های مجردی در حوالی میدان امام حسین (ع) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح انضباط اجتماعی در محله‌های اطراف میدان امام حسین (ع) با هماهنگی مقام قضایی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به کار سه ماه اطلاعاتی پلیس برای شناسایی این منازل، گفت: در سه محله اطراف میدان امام حسین (ع) پاتوقهایی را شناسایی کردیم که در آنها افرادی به استعمال موادمخدر می‌پرداختند و سارقانی نیز در این پاتوقها اقدام به نگهداری و فروش اموال مسروقه می‌کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به فروش کالای قاچاق در منازل مذکور، تصریح کرد: به مالکان این منازل اخطار ۱۰ روز برای تخلیه آنها داده شد اما متأسفانه تعدادی از آنها منازل را تخلیه نکردند که با پایان یافتن مهلت تخلیه، با دستور مقام قضایی نسبت به پاکسازی و پلمب منازل مذکور اقدام کردیم.

وی با اشاره به شناسایی ۶۳ باب منزل در این علمیات پلیس، خاطرنشان کرد: ۳۷ باب از این منازل با دستور قضایی پلمب شد؛ هر کدام از این منازل به چندین واحد تقسیم شده و در هر واحد نیز تعدادی اتاق قرار دارد؛ این اتاقها نیز شبانه و روزانه به چندین نفر اجاره داده می‌شد.

ظهیری با بیان اینکه مالکان این واحدها، منازل را با قیمتی شبانه ۳۰ هزار تومان اجاره می‌دادند، افزود: به طور مثال حدود ۳۰۰ نفر فقط در یکی از این منازل سکونت داشتند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به سکونت حدود دو هزار نفر در منازل مذکور، یادآور شد: با شروع این طرح، حدود ۷۰۰ معتادمتجاهر را دستگیر کردیم که تحویل کمپهای بازپروی می‌شوند.

این مقام انتظامی متذکر شد: پلیس با اقتدار به این طرح خود ادامه می‌دهد، مالکان اینگونه منازل حتماً باید نسبت به اخذ مجوزهای لازم اقدام کنند، در غیر این صورت پلمب خواهند شد.

وی از شهروندان خواست، در صورت مشاهده چنین منازلی در سطح پایتخت به صورت غیرقانونی به افراد مختلف اجاره داده می‌شود، موضوع را با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ درمیان بگذارند تا برخورد لازم انجام شود.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی
تخلف بزرگ برخی شرکت‌های واردات دارو/ فروش داروهای ژنریک به قیمت برند اصلی! + سند

به گزارش سرویس خبری ایران: – اخبار اجتماعی – به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران پویا؛ براساس ضوابط قیمت‌‌گذاری داروها در سازمان غذا و داروی ایران، قیمت “داروهای ژنریک وارداتی” باید ۴۰ تا ۶۰ درصد ارزانتر از قیمت داروی برند اصلی در بازار کشورمان باشد اما طبق برخی …

اجتماعی
اسماعیلی: اگر مقدمات موردنظر رئیس قوه‌قضاییه درباره طرح بنزین اجرا می‌شد شاهد حوادث اخیر نبودیم

به گزارش سرویس خبری ایران: – اخبار اجتماعی – به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، غلامحسین اسماعیلی در چهاردهمین نشست خبری خود در پاسخ به سوالی درباره ضرر زدن قطعی اینترنت به صاحبان مشاغل اظهار کرد: تصمیمی که در این مقطع گرفته شد، تصمیم قوه قضائیه نبود بلکه تصمیم مراجع …

اجتماعی
داوطلبان کنکور ۹۸ دست به دامان “رئیس دستگاه قضا” شدند

به گزارش سرویس خبری ایران: – اخبار اجتماعی – به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ در کنکور کارشناسی امسال، برای نخستین بار شیوه عجیبی برای طراحی سؤالات از منابع نظام جدید و قدیم به کار گرفته شد که همین مسئله اعتراضات گسترده داوطلبان گروه نظام قدیدم کنکور را در پی داشته …