متاسفانه گوش شنوایی برای شنیدن طرح های نخبگان نبود.

ماشاالله رستی

مجلس از ابزار قانونی خود استفاده کند

رهبر فرزانه و حکیم انقلاب در جلسه ای که با نمایندگان مجلس داشتند مجلس یازدهم را قویترین و انقلابی ترین مجلس بعد انقلاب مورد لطف قرار دادند و فرمودند مجلس یازدهم مجلس امید است و مردم از این مجلس انتظار دارند. مجلس امید و انتظار حضرت آقا با فرمایشات گوهربار شان ، ضمن ابراز رضایت از تشکیل مجلس انقلابی و عملکرد خوب مجلس در همین مدت کوتاه موجی از نشاط و خودباوری در بین نمایندگان ایجاد گردید و از طرفی بار سنگینی بر دوش مجلس قرار گرفت که با تمام توان برای خدمت به مردم و رضایت ولی امر امت تلاش نمایند.
کد خبر : 13356
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸
مجلس از ابزار قانونی خود استفاده کند

رهبر فرزانه و حکیم انقلاب در جلسه ای که با نمایندگان مجلس داشتند مجلس یازدهم را قویترین و انقلابی ترین مجلس بعد انقلاب مورد لطف قرار دادند و فرمودند مجلس یازدهم مجلس امید است و مردم از این مجلس انتظار دارند. مجلس امید و انتظار حضرت آقا
با فرمایشات گوهربار شان ، ضمن ابراز رضایت از تشکیل مجلس انقلابی و عملکرد خوب مجلس در همین مدت کوتاه موجی از نشاط و خودباوری در بین نمایندگان ایجاد گردید و از طرفی بار سنگینی بر دوش مجلس قرار گرفت که با تمام توان برای خدمت به مردم و رضایت ولی امر امت تلاش نمایند.
مجلسی که دعای شهید سلیمانی و پدر و مادران شهداء را به دنبال دارد.

در روزگاری که شرایط کشور از لحاظ اقتصادی‌ در بحران بسر می برد و باعث نارضایتی‌ شدید مردم شده وضع موجود تورم بالا و افزایش قیمتهای افسار گسیخته همه و همه نشان از بی برنامگی و ناتوانی مدیرانی دارد که تمام کشور را به برجام و کدخدا گره زدند و اکنون که آن پروژه های غربگرایانه شکست خورد، باید بیش از این جلوی ضرر گرفته شود.
متاسفانه گوش شنوایی برای شنیدن طرح های نخبگان نبود.

مجلس از ابزار قانونی خود استفاده کند

اکنون که مجلس جدید با عزم و اراده ای قوی و تجربه ی موفق مدیریت جهادی با حضور جوانان مومن انقلابی ، جمعی از نخبگان صاحب نظر فعالیت خودش را شروع کرده، توقع داریم که با استفاده از تمام ظرفیت های داخلی و نخبگان محلی برای رفع مشکلاتی پیش روی مردم ، توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها از جوانان وصاحب نظران همان منطقه استفاده شود و موانع اداری و دست پا گیر کار آنها به سرعت برداشته شود
خوشبختانه با نگاهی که ریاست محترم مجلس جناب آقای دکتر قالیباف نسبت به واگذاری امور به مردم دارند بتوانند با همراهی و مطالبه گری خود مردم با استفاده از ابزار نظارتی و قانونی مجلس، شاهد اتفاقات خوبی در شهرهای کشور عزیزمان باشیم.
اگر مردم بخواهند با حمایت این مجلس آینده ای روشن برای کشور عزیزمان دور از انتظار نیست.
به امید روزهای خوب.
.
یادداشت / ماشاالله رستی

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
تبلیغات
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x