نقش تشکل‌های مردم نهاد در اداره شهرها

به گزارش سرویس خبری ایران:  نقش تشکل‌های مردم نهاد در اداره شهرها به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، سید آرش حسینی میلانی در دویست و بیست و نهمین جلسه صحن علنی شورای شهر تهران درباره موافقت با پیشنهاد استفاده از ظرفیت‌های تشکل‌های مردم‌‌نهاد از سوی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در اصلاح اساسنامه

کد خبر : 18052
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
نقش تشکل‌های مردم نهاد در اداره شهرها

به گزارش سرویس خبری ایران:

 نقش تشکل‌های مردم نهاد در اداره شهرها

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، سید آرش حسینی میلانی در دویست و بیست و نهمین جلسه صحن علنی شورای شهر تهران درباره موافقت با پیشنهاد استفاده از ظرفیت‌های تشکل‌های مردم‌‌نهاد از سوی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در اصلاح اساسنامه این شرکت گفت: تشکل‌های مردم نهاد در حوزه‌های مختلف در سطح شهر فعال هستند و گروه‌ها و اقشار مختلف را پوشش داده و شامل می‌شوند. 

وی افزود: حضور تشکل‌های مردم‌نهاد ظرفیت مشارکت مردمی در اداره شهر را افزایش می‌دهد همچنین مشارکت، همراهی و همکاری تشکل‌های مردم‌نهاد نافی مشارکت و فعالیت گروه‌ها و تشکل‌های تخصصی نیست.

این عضوشورای شهر تهران ادامه داد: اگر فعالیتی در بحث خدمات در سطح شهر توسط تشکل‌های مردم‌نهاد انجام می‌شود، در چارچوب مسوولیت اجتماعی آنهاست و به هیچ وجه بحث انتفاع مطرح نیست.

حسینی میلانی با بیان اینکه اگر تشکل‌های مردمی ارزش افزوده‌ای هم ایجاد کنند، از آن برای انجام ماموریت‌های خود استفاده می‌شود، گفت: تشکل‌های مردم‌نهاد فراگیرتر بوده، گروه‌های بیشتری از مردم را شامل شده و بسیج اجتماعی آنها هم قوی‌تر است. 

به گزارش فارس، پیشنهاد استفاده از ظرفیت‌های تشکل‌های مردم‌‌نهاد از سوی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در اصلاح اساسنامه این شرکت،  با رای اکثر اعضای شورای شهر، به تصویب رسید.

انتهای پیام/
 


ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
تبلیغات
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x