کریمی: طرح عجیب شیرودی مربوط به دولت قبل است/به دلیل عدم انجام تعهدات زمین تنیس را از فدراسیون گرفتیم

به گزارش سرویس خبری ایران: کریمی: طرح عجیب شیرودی مربوط به دولت قبل است/به دلیل عدم انجام تعهدات زمین تنیس را از فدراسیون گرفتیم به گزارش خبرگزاری فارس، حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در خصوص پروژهای مختلف، وضعیت مجموعه ورزشی آزادی و زنین های فدراسیون های مختلف گفت و گویی را

کد خبر : 18595
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۲۰
کریمی: طرح عجیب شیرودی مربوط به دولت قبل است/به دلیل عدم انجام تعهدات زمین تنیس را از فدراسیون گرفتیم

به گزارش سرویس خبری ایران:

کریمی: طرح عجیب شیرودی مربوط به دولت قبل است/به دلیل عدم انجام تعهدات زمین تنیس را از فدراسیون گرفتیم

به گزارش خبرگزاری فارس، حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در خصوص پروژهای مختلف، وضعیت مجموعه ورزشی آزادی و زنین های فدراسیون های مختلف گفت و گویی را با فارس داشته که متن کامل را در زیر می خوانید:

فارس: تغییرات متعدد و حضور سرپرستان موقت در آزادی به عنوان بزرگترین مجموعه ورزشی ایران چه دلیلی دارد؟

ورزشگاه آزادی در حال حاضر رئیس دارد و بیش از یکسال است که سیف مدیر آزادی است.

فارس: چرا و چطور شرکت توسعه داربست اجاره می کند، داربستی که اجاره اش از خرید آن بیشتر است؟ چرا گیت ها و ورودی ها مطابق با نظر نیروی انتظامی لوله کشی نمی شود که داربست بزنیم؟

شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گیت هایی را ساخت که دیگر داربست نباشد.
داربست ها با نظر نیروی انتظامی انجام شده و به شرکت ارتباطی ندارد.

فارس: البته داربست سال گذشته فاجعه آفرید و جون یک بچه بیگناه را گرفت. دادگاه مجموعه آزادی و پیمانکار را مقصر دانست و اعلام کرد باید دیه پرداخت شود اما نزدیک به یک سال گذشته و هنوز این خانواده سرگردان هستند. شرکت توسعه در نظر ندارد پول دیه را پرداخت کند؟

دیه از طریق بیمه پس از تایید دادگاه پرداخت می شود.

13990520000135 Test NewPhotoFree - کریمی: طرح عجیب شیرودی مربوط به دولت قبل است/به دلیل عدم انجام تعهدات زمین تنیس را از فدراسیون گرفتیم

فارس: مجموعه ورزشی شیرودی در یک طرح عجیب قرار است به مرکز تجاری تبدیل شود. جزئیات این طرح چیست؟ شیرودی جزو شناسنامه های ورزش ایران است، چرا به قیمت درآمدزایی می خواهیم یکی از نمادها و سمبل های ورزش را از بین ببریم؟

این طرح عجیب مربوط به دولت قبل است و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به جز بازسازی و نگهداری وضعیت موجود هیچ برنامه و طرحی ندارد.

فارس: نحوه واگذاری پیست های دربندسر، شمشک و دیزین به بهره بردار همیشه جای سئوال و شبهه بوده است، چرا یک ساز و کار مشخص برای این پیست ها تعریف نمی شود؟ در این واگذاری سهم فدراسیون اسکی به عنوان متولی این رشته کجاست؟

دربندسر مربوط به بخش خصوصی است. دیزین و شمشک هم همیشه از طریق مزایده و طبق قانون واگذار شده و می شود.

فارس: شرکت توسعه سال گذشته زمین های تنیس باشگاه استقلال و مجموعه انقلاب را به عنوان دو مجموعه اصلی و استاندارد تنیس ایران بعد از دو دهه از فدراسیون تنیس گرفت و در حال حاضر فدراسیون تنیس هیچ زیرساخت و زمینی برای برگزاری تمرینات و اردوها ندارد، چرا این اتفاق افتاد؟ با این شرایط وضعیت تیم ملی تنیس چه خواهد شد؟

به دلیل عدم انجام تعهدات از سوی فدراسیون تنیس، این زمین را از فدراسیون گرفتیم و طبق مقررات در مزایده به بخش خصوصی واگذار کردیم. برای برنامه های تیم ملی در همه رده ها خدمات خواهیم داد.

فارس: ۳ سال پیش فدراسیون کشتی زمینی را از شرکت توسعه گرفت تا آکادمی و مجموعه اداری و تشکیلات فدراسیون را احداث کند، ۵۰ درصد کار پیش رفته اما با تغییر مدیریت در فدراسیون کشتی است طرح نیمه کاره باقی ماند. رئیس فدراسیون اعتقاد دارد که این زمین برای کشتی مناسب نیست.

در این باره بهتر است از فدراسیون کشتی سوال کنید.

فارس: چند سال پیش کلنگ احداث یک کمپلکس اختصاصی برای ورزش زنان در آزادی زمین خورد، زیرسازی ها انجام اما ناگهان کار رها شد، تکلیف این مجموعه چیست؟

به دلیل مشکلات اعتباری پروژه تعطیل است و انشاالله به محض تامین اعتبار فعال خواهد شد.

فارس: در خصوص زمین گلف توضیح بفرمائید که بالاخره این زمین به فدراسیون داده خواهد شد یا خیر؟ الان این زمین چه وضعیتی دارد؟

زمین در اختیار مجموعه ورزشی انقلاب است و هر وقت فدراسیون برنامه داشته باشد همکاری و مساعدت لازم به عمل خواهد آمد. در این زمینه مشکلی نبوده و نداریم.

انتهای پیام/


ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
تبلیغات
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x